استفاده از خدمات وسرویس های شرکت آذین داده فضا گستر قم به منزله قبول قوانین و مقررات شرکت آذین داده فضا گستر قم می باشد.

توافقنامه و تغییرات

۱- کلیه کاربران سرویسهای ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس شرکت آذین داده فضا گستر قم می باشند.

این شرایط جامع و کامل نبوده و شرکت آذین داده فضا گستر قم حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود با آدرس Azindata.ir  برای خود محفوظ می دارد.

اطلاعات صحیح

۱- کاربران میباست با به روز نمودن اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات شرکت آذین داده فضا گستر قم اطلاعات صحیح در اختیار شرکت آذین داده فضا گستر قمقرار دهند و شرکت آذین داده فضا گستر قم برای برقراری ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده مینماید .

۲- چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهند نادرست باشد و یا شرکت آذین داده فضا گستر قم شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن اطلاعت داشته باشد شرکت آذین داده فضا گستر قم به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

حفظ اطلاعات محرمانه

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم  هیچگونه اطلاعات مربوط به کاربران را بدون اجازه صریح آن به دیگران نخواهد داد. از اطلاعات شما تنها در هنگامی استفاده خواهد شد که لازم است تغییر در محصولات و خدمات محصول و یا خدمات جدید کارساز هاست و شرایط ویژه ای که ممکن است برای شما قابل توجه باشد به اطلاعتان برسد.

امنیت حساب

۱- کاربری وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک است.

۲- چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به شرکت آذین داده فضا گستر قم اطلاع داده شود.بدیهی است شرکت آذین داده فضا گستر قم هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیانی که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشترک با و یا بدون اطلاع کاربری انجام شده نمپذیرد ، مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به شرکت آذین داده فضا گستر قم  یا دیگر کاربران که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور کاربری بوده به عهده کاربری میباشد.

۳- شرکت آذین داده فضا گستر قم از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب کاربری با و یا بدون اجازه کاربری خودداری می کند.

نحوه ارتباط

۱- نحوه ارتباط شرکت آذین داده فضا گستر قم با کاربران به وسیله ایمیل آنها میباشد که توسط خود کاربران در پنل کاربری وارد شده است ، کاربران میباست با قرار دادن ایمیل شرکت آذین داده فضا گستر قم در لیست سفید ایمیل خود ، از انتقال پیام های ارسالی به قسمت اسپم ایمیل خود جلوگیری کنند ، بدیهی است مسئولیت عدم مشاهده اطلاعیه ها و اخطاریه های ارسال شده بر عهده خود کاربر میباشد.

۲- برای اطلاع از آخرین تحولات کاربر میبایست به Azindata.ir مراجعه کرده و قسمت اطلاعیه ها را مطالعه کند ، کارساز هاست تضمینی برای اطلاع به کاربران از راه های مختلف نمیدهد .

عدم استفاده غیر قانونی

۱- کاربران میبایست هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بین الملل انجام ندهد.

۲- چنانچه شرکت آذین داده فضا گستر قم به علت استفاده غیرقانونی کاربر و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات کاربر را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشترک نخواهد بود.

۳- شرکت آذین داده فضا گستر قم حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی برای خود محفوظ میداند .

۴- شرکت آذین داده فضا گستر قم این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.

۵- شرکت آذین داده فضا گستر قم مجاز است دسترسی کاربر به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

مرجع قضاوت

۱- مرجع قضاوت درباره وجود مشکل شرکت آذین داده فضا گستر قم بوده و کاربر نمیتواند با ارائه نظر دیگر اشخاص و یا وب سایت ها وجود مشکل در سرویس را اثبات کند ، شرکت آذین داده فضا گستر قم خود ابزار لازم برای شناسایی مشکلات احتمالی را دارا می باشد .

عودت مبالغ

۱- امکان عودت ، مبلغ واریز شده به حساب کاربری در پنل شرکت آذین داده فضا گستر قم وجود ندارد .

۲- عودت مبلغ پرداخت شده برای سرویس ها در صورتی که مشکل از طرف شرکت آذین داده فضا گستر قم بوده باشد و شرکت آذین داده فضا گستر قم قادر به رفع ان نباشد تنها به حساب زرین پال یا جهان پی مشتری عودت داده خواهد شد.

۳- با توجه به ارائه هاست رایگان توسط شرکت آذین داده فضا گستر قم، عودت پول به دلایل عدم توانایی در نصب اسکریپت و … انجام نخواهد شد و مشتری می تواند قبل از سفارش هاست را امتحان نماید.

اخلاقیات

۱- در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزای به شرکت آذین داده فضا گستر قم و یا هر یک از کارکنان آن بنماید شرکت آذین داده فضا گستر قم مجاز است ، قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

۲- در صورتیکه مشتری اقدام به فرافکنی علیه  شرکت آذین داده فضا گستر قم و یا هر یک از کارکنان آن در فضای مجازی  بنماید شرکت آذین داده فضا گستر قم مجاز است ، قرارداد او را به طور یک طرفه فسخ کنند ، همچنین مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد .

سرویس دهی

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم هموار سعی میکند تا بهترین سرویس دهی را به کاربران خود ارائه دهد ، اما بدیهی است برای استفاده از آخرین تکنولوژِی ها شرکت آذین داده فضا گستر قم با دیتاسنتر ها و شرکت های غیر ایرانی کار می کند و به دلیل تحریمات ممکن است ، امکان ارائه سرویس دهی از شرکت آذین داده فضا گستر قم سلب شود ، شرکت آذین داده فضا گستر قم همواره تلاش خود را مبنی بر بازگرداندن حقوق تضییع شده کاربر می نماید.

حداکثر زمان تحویل

 

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای شرکت آذین داده فضا گستر قم که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :

۱- سرویس میزبانی : بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)

۲- سرویس نمایندگی : یک روز کاری

۳- سرویس ثبت دامنه های جهانی : بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)

۴- پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار، تاپ هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

۵- در مورد ثبت دامین های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی شرکت آذین داده فضا گستر قم کنترلی در زمان تایید دامین نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامین به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامین مبنای تحویل قرار می گیرد.

۶- تطابق با سفارش : در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک روز از تاریخ فاکتور به شرکت آذین داده فضا گستر قم اعلام نموده و شرکت آذین داده فضا گستر قم  موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت شرکت آذین داده فضا گستر قم صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

عدم وجود ضمانت

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات احتیاجات مشترک را برآورده می‌کنند ، سرویسها قطع نمی‌ شوند، بدون خطا هستند و یا معایب برطرف خواهند شد ارائه نمی‌دهد ، این موارد بدلیل گسترده بودن علم رایانه می باشد .

سلب اختیار

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم همه تلاش خود را برای پایداری شرکت آذین داده فضا گستر قم در مقابل کاربر یا دیگر کاربران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از شرکت آذین داده فضا گستر قم نمی‌ باشد.

وضعیت اضطراری

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه ، مشکلات خاص و سایر عوامل خارجی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌ دهی شرکت آذین داده فضا گستر قم گردند.

۲- مشترک موافقت می‌نماید شرکت آذین داده فضا گستر قم را برای نتایج این وقفه‌ ها مسئول نداند ، شرکت آذین داده فضا گستر قم هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت آذین داده فضا گستر قم تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

رفع مسئولیت

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم تمام توان خود را جهت ارائه بهترین سرویس بکار میگیرد و بر روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت میکند اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(مانند از دست رفتن اطلاعات و هک شدن سایت و …)‌ مسئول نمی‌باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممکن است از حالات فوق مستثنی گردد که در همچین شرایطی مسئولیت شرکت آذین داده فضا گستر قم محدود به قانون می‌گردد. کاربران موافقت می کنند که در هیچ شرایطی حداکثر مسئولیت تقبل شده توسط شرکت آذین داده فضا گستر قم در برابر خسارات احتمالی بیش از مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خریداری شده نگردد.

۲- در صورتی که کاربر سرویس خود را به سرور دیگری منتقل نماید و از پایان آن سرویس مانده باشد به دلیل امنیت بیشتر اطلاعات کاربر و همچنین امنیت از طرف ما تا ظرف دو هفته اطلاعات آن در سرور باقی و پس از دو هفته با کنترل و تغییرات دی ان اس (DNS) اطلاعات آن کاربر حذف خواهد شد.

ارسال هرزنامه

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم میتواند به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این شرکت آذین داده فضا گستر قم میتواند نسب به دریافت مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده اقدام نمایند . این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

بخش پشتیبانی

۱- کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

۲- تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند .

۳- کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

۴- کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

۵- کاربر میباست تا دریافت پاسخ از جانب پشتیبانی منتظر بمانند و از زدن تیکت و یا پاسخ های مکرر خوداری کنند .

سیستم مالی

۱- دوره های ماهیانه ۳۰ روزه ، سه ماه ۹۰ روزه و دوره های ۶ ماه ۱۸۰ روزه و دوره های سالیانه ۳۶۵ روزه میباشند.

۲- تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

۳- جهت تغییر پلن و ارتقا سرویس کاربر میبایست اختلاف قیمت پلان جدید و قدیم را پرداخت کند ، همچین در صورتی که ارتقا انجام شده دارای هزینه دوره ای میباشد ، هزینه به سرویس اصلی اضافه خواهد شد و هزینه دارای دوره مجزا از سرویس جدید نخواهد بود ، بدهی است در صورتی که به پلان پایینتر ( پلانی با هزینه کمتر ) تغییر انجام شود ، هزینه ای به کاربر عودت داده نمیشود .

۴- مدت اعتبار سرویس ها ۲۴ ساعت میباشد و سفارش های پرداخت نشده ، بعد از ۲۴ ساعت به صورت خودکار حذف خواهند شد .

۵- قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است معتبر می باشد.

بک آپ

۱- شرکت آذین داده فضا گستر قم تضمینی برای بک آپ گیری به کاربران نمی دهد ، در صورت لغو شدن این فرایند به کاربران اطلاع داده خواهد شد .

۲- بکاپ گیری در حال حاضر هفتگی توسط شرکت آذین داده فضا گستر قم انجام می گردد.

۳- با توجه به این که بکاپ گیری به صورت اتوماتیک انجام می شود امکان آن هست که بکاپ ناقص یا مشکل داشته باشد که شرکت آذین داده فضا گستر قم هیچ مسئوولیت و تعهدی در این قبال ندارد.

۴- از هیچ یک از هاست های دایرکت ادمین (دانلود و چت روم پرسرعت) توسط شرکت آذین داده فضا گستر قم بکاپ گرفته نخواهد شد و وظیفه ان به عهده مشتری است.

تفسیر شخصی

۱- کاربران نمیتوانند بدلیل ارائه یک خدمت در شرکت های مشابه آن را از شرکت آذین داده فضا گستر قم درخواست کنند ، کاربران میتوانند قبل از خرید سرویس با بخش فروش مشورت لازم را به عمل آورند .

سرویس های ارائه شده

۱- کاربر نباید از سرویس میزبانی وب به عنوان هاست دانلود استفاده نماید و برای استفاده باید هاست دانلود تهیه نمایند، همچنین استفاده از rapidleech و تورنت و اسکریپت های شبیه به آن بر روی هاست اشتراکی ممنوع است .

۲- سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سرور که به صورت اشتراکی میان مشتریان میباشد ، مانند CPU ،Ram و یا شبکه استفاده کنند بسته به میزان استفاده مبلغی اضافه تر از صورت حساب از آنها دریافت میشود و در صورت که استفاده از منابع بسیار بیشتر باشد ، ممکن است شرکت آذین داده فضا گستر قم از ارائه میزبانی خودداری کند ، شرکت آذین داده فضا گستر قم مرجع قضاوت در مورد استفاده از منابع می باشد .

۳- سرویس میزبانی وب دارای پشتیبانی نرم افزاری نمی باشد و فقط موارد مربوط به هاست دارای پشتیبانی شرکت آذین داده فضا گستر قم میباشد .

۴- با توجه به گوناگون بودن سیستم ها شرکت آذین داده فضا گستر قم تضمینی مبنی بر اجرا شدن صحیح و کامل تمامی نرم افزار ها روی سرور ارائه نمی دهد .

۵- راه اندازی آپلودسنتر ، چت روم و شبکه های اجتماعی بر روی سرویس میزبانی وب استاندارد و حرفه ای ممنوع است .(راه اندازی سایت هک بر روی کلیه سرویس ها ممنوع است)

۶- شرکت آذین داده فضا گستر قم مجاز است ، سایت هایی که مورد حمله های مختلف مانند ، DDOS قرار میگیرند را مسدود کنند و در صورت ادامه پیدا کردن

موضوع از میزبانی خودداری خواهد کرد .

۷- هاست مجاز به حذف فایل های ویروسی و مخرب بدون اطلاع به کاربر میباشد .

۸- سرویسهای شرکت آذین داده فضا گستر قم می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

۹- قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

۱۰- استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

۱۱- استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

۱۲- هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

۱۳- اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

۱۴- انتشار اکاذیب علیه دیگران

۱۵- کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

۱۶- سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

۱۷- فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

۱۸- سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

۱۹- استفاده از سرویس های شرکت برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

۲۰- مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از شرکت تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

۲۱- در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

۲۲- تاپ برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و …

کارساز هاست در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای شرکت آذین داده فضا گستر قم برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند.

۱- حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه

۲- حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی یک دهم میزان فضا و یا ۱۰۰ مگابایت برای حجم های کم

۳- حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

۴- حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

۵- حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

۶- ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی شرکت آذین داده فضا گستر قم خواهد بود.

۷- شرکت آذین داده فضا گستر قم در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، شرکت آذین داده فضا گستر قم ، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.

۸- در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، شرکت آذین داده فضا گستر قم حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

خسارت: شرکت آذین داده فضا گستر قم مجاز است تا لینک خود را به عنوان جریمه در سایت هایی که دارای مصرف بسیار بالای رم و سی پی یو می باشند قرار دهد و یا نسبت به لغو سرویس آنها اقدام کند.

اسکریپتهای چت آنلاین ، بازی آنلاین و پخش موسیقی و فیلم آنلاین ممنوع می باشد و باید سرویس ویژه ای مخصوص آن را خریداری نماید.

قوانین سرویس های نامحدود

۱- درصورتی که کاربر از مزیت پهنای باند نامحدود بهره می برد و از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر یا دانلود  استفاده کنید در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضا کاهش خواهد یافت ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود. درصورت تکرار دوم سرویس به پهنای باند محدود دائمی به میزان پانزده برابر فضای خریداری شده کاهش می یابد و برای خرید هر ۵ گیگابایت ترافیک می بایست مبلغ ۶۰۰۰ تومان تا پایان سرویس پرداخت نماید.

مصرف نامتعارف و بیش از حد از منابع نامحدود به صلاحدید شرکت آذین داده فضا گستر قم و به منظور حفظ ثبات سرور مسدود و هزینه سرویس به مشتری عودت داده خواهد شد.

سرور مجازی

۱- کاربران نمیتوانند از سرور های مجازی برای آسیب زدن به وب سایت ها و یا دیگر سرور ها استفاده کنند .

۲- امکان استفاده از سرور مجازی برای ارسال ایمیل های انبوه و اسپم وجود ندارد .

۳- سرورهای مجازی ارائه شده مدیریت نشده, در صورت نیاز کاربر به پشتیبانی ای و مواردی مانند نصب کنترل پنل , حل مشکلات و … هزینه آن جدا دریافت خواهد شد ، شرکت آذین داده فضا گستر قم  تضمینی برای پذیرش درخواست مدیریت سرور بلا فاصله بعد از ثبت درخواست و یا تضمینی برای حل کامل مشکل کاربر ارائه نمی دهد .

خدمات دامین

۱- انجام امور مختلف دامین مانند تغییر دی ان اس و … بر عهده کاربر میباشد .

۲- شرکت آذین داده فضا گستر قم تضمینی برای ارائه آموزش کار با کنترل پنل دامین ارائه نمی دهد .

سرور اختصاصی

۱- امکان استفاده از سرور های اختصاصی برای آسیب رسانی به وب سایت ها ، هک و … وجود ندارد .

۲- کاربر میبایست قوانین دیتاسنتر را رعایت کند و در صورت دریافت گزارش مشکل در کمترین زمان ممکن آن را برطرف کند ، بدهی است در صورت عدم توجه به گزارش سرور مسدود خواهد شد .

۳- سرور های اختصاصی مدیریت نشده میباشند و کارساز هاست  پشتیبانی فنی برای آنها ارائه نمیدهد ، در صورت نیاز به پشتیبانی فنی هزینه آن جدا اخذ خواهد شد .

۴- در صورت عدم پرداخت به موقع هزینه سرور ، سرور فسخ خواهد شد و اطلاعات موجود بر روی سرور از بین خواهد رفت .

هاست رایگان

۱- رعایت کلیه قوانین ذکر شده در بخش شرایط و قوانین سایت

بعلاوه

۲- قرار دادن لینک شرکت آذین داده فضا گستر قم در صفحه اصلی سایت

عنوان : شرکت آذین داده فضا گستر قم – هاست ارزان و حرفه ای نشانی: http://www.Azindata.ir

۳- استفاده از دامنه غیر رایگان (زیرا تعداد هاست محدود است و نمی توانیم به دامنه رایگان ارائه دهیم)

۴- فعال بودن سایت و عدم استفاده از هاست رایگان جهت پارک دامنه

۵- متقاضی هاست رایگان بایستی قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر دی ان اس های دامنه خود به ادرس های ns1.Azindata.ir و ns2.Azindata.ir اقدام نماید بدیهی است در صورت انجام این کار سفارش مشتری تائید نخواهد شد.

۵- به دلیل درخواست های بسیار متقاضیان و محدود بودن هاست رایگان از این پس کلیه متقاضیان هاست رایگان تنها ۵ روز تا راه اندازی سایت خود و قرار دادن لینک شرکت آذین داده فضا گستر قم در آن فرصت دارند بدیهی است پس از مهلت مذکور هاست رایگان بدون هیچ اخطار قبلی حذف خواهد شد و ما مسئولیت فایل های از دست رفته را به عهده نمی گیریم

۶- شرکت آذین داده فضا گستر قم می تواند در هر زمان نسبت به لغو اکانت اقدام کند ولی به کاربران برای بک اپ گیری و انتقال فایل ها اطلاع رسانی نماید

۷- شرکت آذین داده فضا گستر قم در هر زمانی مجاز است بدون اطلاع مشتری قوانین استفاده از سرویس های خود را تغییر دهد

 Friday, May 27, 2016

<< عقب


WwW.azindata.ir
WwW.tophost.pro
Azin Data Co